Červené oči

Červené oči

Oční kapky Similasan Červené oči rychle a zároveň šetrně a bezpečně zklidní Vaše červené, podrážděné oči.

Dekorace
Nos

Červené oči nejsou náhoda

Nachlazení, či chřipka dokáže oči pěkně potrápit, jsou zarudlé a slzí. Dlouhodobé nošení kontaktních čoček, prašné prostředí, nežádoucí částečky v oku (řasa, muška, chloupek), chlór ve vodě, suchý vzduch, klimatizace, průvan – může vyvolat zarudnutí očí. Jak se proti těmto nepříjemnostem účinně bránit?

Hlavní příčiny: nachlazení, chřipka nebo vnější vlivy (např. cizí tělísko, kontaktní čočky, mnutí očí, kouř, prach), ostré světlo, slunce.

Auto

Projevy červených očí

Každý určitě zažil nepříjemný pocit, kdy jsou oči červené, podrážděné a slzí. Někdy o příčině víme - může to být řasa nebo písek v očích. Jindy si naopak nejsme příčiny vůbec vědomi, ale vnímáme jenom ten obtěžující pocit očí, které slzí, jsou začervenalé, někdy až doslova rudé.

Hlavní projevy: červené, slzící a podrážděné oči.

Továrna

První pomoc pro červené oči

Od toho jsou tu oční kapky Similasan Červené oči, které Vám rychle a bezpečně uleví od nepříjemného podráždění očí. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Světlíku lékařského a minerálů se Vaše oči budou rychle cítit lépe.

Zvlhčují, a tak chrání, chladí a zklidňují červené, slzící a podrážděné oči.

Kapání do očí

Jak oční kapky Similasan Červené oči použít?

Oční kapky se aplikují 1-2 kapky do oka jedenkrát nebo vícekrát denně podle potřeby. Oční kapky Similasan jsou na přírodní bázi, a proto je můžete aplikovat tak dlouho, jak je třeba. S přetrvá­vajícími nebo zhoršujícími obtížemi navštivte očního lékaře.

Uchovávejte při pokojové teplotě do 25°C a po prvním otevření spotřebujte do 30 dní.

Přírodní složení

Belladonna D6

Světlík Lékařský

Světlík lékařský (Euphrasia officinalis D6)

Sabadilla

Minerály (Hepar Sulfuris D2)