Červené oči

Červené oči

Oční kapky Similasan Červené oči šetrně zklidní Vaše podrážděné a slízící oči.

Dekorace
Nos

Červené oči nejsou náhoda

Nachlazení, či chřipka dokáže oči pěkně potrápit, jsou zarudlé a slzí. Dlouhodobé nošení kontaktních čoček, prašné prostředí, nežádoucí částečky v oku (řasa, muška, chloupek), chlór ve vodě, suchý vzduch, klimatizace, průvan – může vyvolat zarudnutí očí. Jak se proti těmto nepříjemnostem účinně bránit?

Hlavní příčiny: nachlazení, chřipka nebo vnější vlivy (např. cizí tělísko, kontaktní čočky, mnutí očí, kouř, prach), ostré světlo, slunce.

Auto

Projevy červených očí

Každý určitě zažil nepříjemný pocit, kdy jsou oči podrážděné a slzí. Někdy o příčině víme - může to být řasa nebo písek v očích. Jindy si naopak nejsme příčiny vůbec vědomi, ale vnímáme jenom ten obtěžující pocit očí, které slzí, jsou začervenalé, někdy až doslova rudé.

Hlavní projevy: červené, slzící a podrážděné oči.

Továrna

První pomoc pro červené oči

Od toho jsou tu oční kapky Similasan Červené oči, které Vám uleví od nepříjemného podráždění očí. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Světlíku lékařského a minerálů se Vaše oči budou cítit lépe.

Zvlhčují, a tak chrání, chladí a zklidňují červené, slzící a podrážděné oči.

Kapání do očí

Jak oční kapky Similasan Červené oči použít?

Oční kapky se aplikují 1-2 kapky do oka jedenkrát nebo vícekrát denně. S přetrvá­vajícími nebo zhoršujícími obtížemi navštivte očního lékaře.

Uchovávejte při pokojové teplotě do 25°C a po prvním otevření spotřebujte do 30 dní.

Přírodní složení

Světlík Lékařský

Světlík lékařský

Sabadilla

Minerály