Létající balón

Similasan?

První pomoc pro Vaše oči z čisté přírody

Dekorace
Byliny

Historie produktů Similasan sahá až do roku 1980, kdy švýcarský lékárník Armin Spaeni vytvořil z léčivých bylin speciální kapky určené k léčení řady očních problémů a onemocnění. A povedlo se mu to skvěle – tento lék byl fenomenálním úspěchem, za kterým stála řada pacientů, jež se doslova na vlastní oči přesvědčila o kvalitě Spaeiniho kapek. A protože chtěl pomoci i dalším pacientům po celém světě, nejen těm, kteří k němu zavítali, tak založil Spaeni se dvěma svými přáteli značku Similasan.

Přírodní látky

Similasan se díky své kvalitě brzy rozšířil po celém Švýcarsku a dodnes je zde nejprodávanějším očním produktem, stejně tak pronikl i do dalších zemí Evropy či Ameriky.

Včelí produkty

Produkty značky Similasan vynikají především díky pověstnému švýcarskému perfekcionismu a smyslu pro detail a hlavně – tam, kde ostatní výrobci očních produktů jdou cestou rozsáhlých chemických závodů a armády laborantů v bílých pláštích, tam dělá Similasan přesný opak – dává důraz na užití přírodních léčivých látek, bezpečnost a citlivé, přirozené postupy, takže je šetrný nejen k vám a vašemu zdraví, ale také k životnímu prostředí.