Létající balón

Similasan?

První pomoc pro Vaše oči z čisté přírody

Dekorace
Byliny

Historie produktů Similasan sahá až do roku 1980, kdy švýcarský lékárník Armin Spaeni vytvořil z léčivých bylin speciální kapky určené k léčení řady očních problémů a onemocnění. A povedlo se mu to skvěle – tento lék byl fenomenálním úspěchem, za kterým stála řada pacientů, jež se doslova na vlastní oči přesvědčila o kvalitě Spaeiniho kapek. A protože chtěl pomoci i dalším pacientům po celém světě, nejen těm, kteří k němu zavítali, založil Spaeni se dvěma svými přáteli homeopatickou společnost Similasan. Dnes pomáhají přípravky Similasan lidem po celém světě.

Přírodní látky

Similasan se díky své kvalitě brzy rozšířil po celém Švýcarsku a dodnes je zde nejprodávanějším očním produktem, stejně tak pronikl i do dalších zemí Evropy či Ameriky.

Včelí produkty

Produkty značky Similasan vynikají především díky pověstnému švýcarskému perfekcionismu a smyslu pro detail a hlavně – tam, kde ostatní výrobci očních produktů jdou cestou rozsáhlých chemických závodů a armády laborantů v bílých pláštích, tam dělá Similasan přesný opak – dává důraz na užití přírodních léčivých látek, bezpečnost a citlivé, přirozené postupy, takže je šetrný nejen k vám a vašemu zdraví, ale také k životnímu prostředí.