Svědící oči

Svědící oči

Oční kapky Similasan Svědící oči rychle a zároveň šetrně a bezpečně zklidní Vaše oči, které jsou podrážděné alergickou reakcí.

Dekorace
Květina

Svědící oči nejsou náhoda

Alergie na zvířata, pyl nebo roztoče, nešetrná kosmetika, smog – to vše dokáže udělat z našich očí velký svědící, oteklý a uslzený problém, který Vás všude pronásleduje. Alergie jsou velmi nepříjemnou záležitostí, která se kromě očí může projevit i kožní vyrážkou, rýmou a celkovou podrážděností.

Hlavní příčiny: alergie na pyl (senná rýma), zvířata, roztoče, spory plísní, kosmetiku, parfémy nebo alergie na jiné vnější příčiny.

Kočka

Projevy svědících očí

Příznaky oční alergie jsou různé, např. začervenalé, oteklé oči, svědění očí, pocit pálení a slzení. Proto je důležité se o svoje oči dobře starat a v případě prvních příznaků použít vhodné přírodní oční kapky, jako například Similasan. V případě větších projevů alergie je určitě vhodné navštívit alergologa nebo očního lékaře.

Hlavní projevy: svědící oči, otok, začervenalé oči, slzení.

Strom

První pomoc pro svědící oči

Oční kapky Similasan Svědící oči zklidní Vaše oči, které jsou podrážděné alergickou reakcí. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Světlíku a Sabadilly lékařské vrátí Vaše oči zpátky do hry. Zmírní otoky, svědění, pálení či slzení.

Kapání do očí

Jak oční kapky Similasan Svědící oči použít?

Oční kapky se aplikují 1-2 kapky do oka jedenkrát nebo vícekrát denně podle potřeby. Oční kapky Similasan jsou na přírodní bázi, a proto je můžete aplikovat tak dlouho, jak je třeba.  Při přetrvávajících obtížích navštivte očního lékaře.

Uchovávejte při pokojové teplotě do 25°C a po prvním otevření spotřebujte do 30 dní.

Přírodní složení

Apis mellifica D6

Sabadilla

Světlík lékařský (Euphrasia officinalis D6)

Světlík Lékařský

Sabadilla D6